Yardım Merkezi

Site Üyeleri (Kullanıcılar)

Kullanici.yorumlari.info web sitemiz üzerinden yaptığınız bir yorum ve değerlendirmeyi, Yorum yaptığınız zaman kullandığınız giriş bilgileri siteye tekrar giriş yaparak düzenleyebilir, yada silebilirsiniz. Eğer Tarayıcınızdaki Çerezleri temizlemediyseniz yorum yaptığınız ürün sayfasına girmeniz halinde sistem otomatik olarak sizi tanır ve tekrar giriş yapmanıza gerek kalmaz.

Sitemiz üzerinde yer alan ürünler ile ilgili bir değerlendirme de bulunmak için yorum alanında mail adresinizi girerek yorumunuzu gönderebilir, yada kullanmakta olduğunuz facebook, twitter hesabınız ile giriş sağlayarak yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Bir ürün hakkında yaptığınız değerlendirme yorum kurallarına uymadığı sürece yayınlanmaz. Sitemiz Marka korumasını sağlamak amacıyla gönderilen yorumlarda ki negatif söylem ve itham edici, karalayıcı yorumları yayınlamama hakkına sahiptir. Bu nedenle yapacağınız yorumlar da kullandığınız kelimelere dikkat etmeniz de fayda olacaktır. Detaylı bilgi için Yorum Gönderme Kurallarını inceleyebilirsiniz.

Sitemizde paylaşılan ürün değerlendirmeleri Halka açık bir yapıya sahip olduğundan, Yorum yapılan Marka Yöneticilerinin Hukuki bir bildirimde bulunması halinde Sitemizde kayıtlı olan IP adresiniz ve Kullanıcı Bilgileriniz Adli Merciler ile Paylaşılabilir. Ancak hukuki bir bildirim bulunmadığı sürece 3. şahıslara yada Marka Yöneticileri ile herhangi bir paylaşım yapılmaz.

Marka Yöneticileri (İşletmeler)

Kullanıcılar tarafından Bireysel olarak yapılan bir yorum veya değerlendirmeyi Rapor etmek için Rapor etmek istediğiniz ürün sayfasına ait url adresini ve yorum içeriğini tarafımıza iletmeniz halinde gerekli değerlendirme en kısa süre içerisinde Yöneticilerimiz tarafından yapılacaktır.

Sitemizde yapılan ürün değerlendirmeleri ve yorumlara Marka Yöneticisi olarak cevap vermek ve kullanıcılar ile iletişim içerisinde olmak için Talebinizi iletmeniz halinde en kısa süre içerisinde Yönetici Paneliniz aktif edilecektir.

Markanıza ait bir ürün ile ilgili tarafımıza ilettiğiniz rapor ancak haklı bulunduğunuz taktirde incelemeye alınacaktır. Kullanıcılar tarafından yapılan yorum içeriğinde hukuki bir sorun olmaması halinde Talebiniz işleme alınmayacaktır.

Marka Yöneticisi olarak Reklam ve İşbirliği taleplerinizi sitemizde yer alan Reklam & İşbirliği sayfasını inceleyerek bize iletebilirsiniz.

Marka Yöneticisi olarak yaptığınız bir yorum ve cevabı tarafınıza tanımlanan Yönetici panelinden sitemize giriş yaptıktan sonra düzenleyebilir, silebilirsiniz.