Hakkımızda

Kullanici.yorumlari.info, Türkiye’nin 2019’dan bu yana çevrimiçi olan en kapsamlı tüketici görüşü sitesi olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir. İnsanların hizmetleri, ürünleri ve onları satan markaları puanlayabilecekleri ve inceleyebilecekleri bir platform sağlıyoruz. Bu sitede Türkiye de yaşayan tüketicilerin dile getirdiği gerçek yaşam deneyimlerini ve fikirlerini bulacaksınız. Kullanıcılarımıza ilgi duydukları öğeleri kolayca bulmalarını, başkalarının onlar hakkında söylediklerini okumalarını ve kendi deneyimlerini paylaşmalarını sağlar. Tüketicilerin ürünleri şekillendirdiği, değiştirdiği ve inovasyonun arkasındaki itici güç olduğuna inanıyoruz. Tüketiciye sağladığımız bariz değere ek olarak, tarafsız kullanıcı deneyimlerimiz üreticiler ve perakendecilere tüketici eğilimleri hakkında da öngörü sağlamaktadır.

Hedeflerimiz

  1. Tarafsız kullanıcı görüşleri sağlamak, böylece Kullanıcılar daha iyi bilgilendirilmiş alışveriş seçenekleri yapabilir.
  2. Tüketicilerin bir ürünü, hizmeti veya dükkanı kullanarak kişisel deneyimlerini paylaşabilecekleri bir platform sağlamak.
  3. Perakendecileri ve üreticileri, daha kaliteli ürünler ve daha iyi hizmet sunmak için etkilemek için kamuoyu yaratmak.