Hangi Ürün Hakkında Yorum Yapmak İstersin?

Ürün veya Marka adı Girin

ÖNERİLER:

Hediye Çeki Sistemi Nasıl Çalışır?

İnternet Alışverişinin yaygınlaşması ile bir çok ihtiyacımızı sanal sitelerden karşılamaya başladık. Alışverişe olan tutkumuz ve alışkanlıklarımız ile sanal alışveriş sıralamasında Dünya da ilk 10 içinde bulunuyoruz.

İnternet Alışverişinin bu kadar zirveye çıktığı bu dönemde, yapılan alışverişlerin tüketicilere artıları olduğu kadar eksi tarafları da olmaktadır. Bu konuyla ilgili uzunca hazırladığımız bu “kullanıcı yorumlarının önemi” başlıklı makaleye de göz atmadan geçmeyin. Artı yönleri oturduğunuz yerde mağaza mağaza gezmeden uygun fiyatla alışveriş imkanı sunsa da, alacağınız ürünü bilmiyor olmanız, daha önce kullanmamış olmanız ve beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağını bilmemeniz sizler için bir dezavantaj oluşturmaktadır. Bu aşamada bir ürünü satın alırken kullanıcıların en çok dikkat ettiği ise, ürün altında yapılan kullanıcı yorumları olduğu yapılan araştırmalar sonucu açıkça ortaya çıkmıştır. Ancak böyle bir durumda biz tüketicileri yanıltan bir çok unsur bulunmaktadır. Bunlar genellikle ürün hakkında yapılan taraflı yorum ve paylaşımlardır. Bu yorumlar genellikle satıcı ve site hizmeti sunan webmasterler tarafından bilinçli bir şekilde ürünün daha fazla satılması amacıyla yapılmaktadır. Böyle bir durumda ürünü satın alıp kendi deneyimlerimizi görmeden maalesef kesin sonuca varamamaktayız.

İşte bu şekilde zorlaşan koşullarda siz tüketiciler için daha net ve gerçek kullanıcı kitlesinin yorumları bizler ve diğer kullanıcılar için oldukça önem arz etmektedir. Bu sebeple sizleri diğer tüketicilerin bilinçlenmesi için yorum yapmaya teşvik etmek zorundayız. Çünkü sizin deneyimleriniz diğer tüketiciler için yol gösterici bir tecrübe olacaktır. Sizlerin daha önce deneyimlediği ürün hakkında ki görüşleri bizimle paylaşmanız halinde alışveriş sektöründe en önde gelen sitelerden mevcut koşullara göre hazırlanan hediye çekleri ve indirim kodları tarafınıza iletilecektir. Hediye çekleri ve indirim kodları en az 3 sitede geçerli olacak şekilde yorum yaparken girmiş olduğunuz mail adresinize aynı gün içerisinde gönderilecektir. Gönderilen hediye çekleri ve indirim kodlarını en fazla 1 hafta içerisinde kullanabileceksiniz. Anlaşmamız olmaması ve mevcut indirim kodu bulunmaması halinde sizlere daha avantajlı alışveriş yapabileceğiniz kampanya detayları sunulacaktır. Bu detaylar ile daha avantajlı alışveriş yapabileceksiniz.

İndirim kodu ve Hediye çeki almanız için sitemizde yer alan herhangi bir ürüne yorum yapmanız ve yorumunuzun sonuna “hediye çeki istiyorum” yada “indirim kuponu istiyorum” diye belirtmeniz yeterli olacaktır.